Masterchef po skautsku

Pro koho je výprava určená: Lískáčci, Vlašáci, Rodiče
Kam jedeme: Ořech
Sraz: 9:30 u klubovny
Návrat: odpoledne ke klubovně (bude upřesněno)
Pořádá: Kačka, kacka.zilava@centrum.cz, 602 886 169
Přihlašování do: 06.11.2022
S sebou: standardní vybavení na jednodenní skautský výlet: vhodné oblečení (asi budeme od kouře), pevnou obuv!!!, pláštěnku, dostatek pití, věci jako na schůzku, Lžíci!

Radi bychom vás pozvali na 1. ořešský Mastershef po skautsku. Společně se projdeme na tajné místo poblíž Ořechu, kde proběhne vařící soutěž Mastershef po skautsku a také si zahrajeme nějaké hry.

Pravidla soutěže:

1) Vytvoříme týmy, ve kterých uvaříme obědové menu pro ostatní. Týmy jsou utovřeny na základě dohody mezi účastníky předem nebo na místě. Velikost týmu je na vlastním uvážení. Ideálně by se všichni členové měli na vaření podílet.

2) Vaří všichni pro všechny, všichni mají možnost výtvory ochutnat. Vítěze vybere odborná porota. Hodnotí se jak chuť, tak prezentace. 3) Všechny chody by měly být uvařené na místě, ideálně na ohni. Fantazii se meze nekladou. Na vaření budou cca 2,5 hodiny.

4) Vaříme v množství, aby mohli všichni ochutnat, ale není to celé jídlo pro každého (všichni ochutnávají všechno) tzn. cca tolik, abyste nakrmili vlastní tým.

Jsou vítáni všichni členové rodiny! Maminci, tatínky, sourozenci…

Je možné zapůjčit kotlíky. Ostatní nádobí je ale potřeba přinést vlastní.
A kdo se chystá, ozvěte se taky, ať vás nezapomeneme.
V obou případech se ozvěte Kačce do 6.11.